Микулинецьке Пиво!!!

  • Город: Київ
  • Контактная информация: +38(093) 002-19-20
  • Опубликовано: 17.11.2016 11:03
  • Актуально: Срок этого объявления истек

Текст

Микулинецька пивоварня “Бровар” (ТОВ «Микулинецький Бровар»), що у стародавніх Микулинцях на Тернопіллі – це єдина пивоварня на Україні, яка варить живе непастеризоване пиво. Неоціненним багатством нашої пивоварні є джерельна вода, адже МП «Бровар» розміщена на грунтах з прошарками голубої та червоної глини.
Вода, яка проходить через ці цілющі грунти, наділена самою природою всіма смаковими якостями і використовується тільки для технологічних цілей. Завдяки джерельній воді та екологічно чистій сировині (пивоварний ячмінь, який вирощений на власних полях, мед із своєї пасіки, ароматні сорти хмелю), високотехнологічному обладнанню, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння (кожен сорт відповідно до своєї рецептури вариться окремо), Живе микулинецьке пиво а також професіоналізму працівників МП «Бровар» виготовляє продукцію надзвичайних смакових якостей.
Микулинецька пивоварня єдина в Україні, яка за високу якість продукції відповідно до європейських стандартів, відзначена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї м. Оксфорд (Англія 2006 рік). На даний час потужність заводу становить 1 400 тис декалітрів пива, 1 500 т солоду, 450 000 декалітрів безалкогольних напоїв. Завод виготовляє 17 сортів пива, серед яких ексклюзивна продукція – спеціальні сорти пива – “Тернове поле”, “Елітне”, “Вища проба”, які розливаються в спеціальні пляшки з відкидною пробкою, виготовлені в Німеччині. Гордістю колективу є подарунковий варіант – “Рідна Україна”, що розливається у дволітрові сифони. Також споживачам пропонується пиво спеціальне – “Radler-лимон”, виготовлене на основі пива та безалкогольного напою лимон з пониженим вмістом алкоголю. У фірмових пляшках Ви можете скуштувати такі сорти пива як: “Микулин”, “Троян”, “Микулин 900”, “Пшеничне-Біле”, “Медове”, “Українське”-темне, “Дністер” та Strong” (міцне).

“Микулин” – 11% алк. 4,2% світле непастеризоване пиво
Цей сорт був створений нашими технологами 1994 році і названий на честь історичної назви нашого містечка. Це легке світле пиво стало найбільш вживаним та улюбленим серед прихильників нашої продукції. Воно виготовлене із чистої джерельної води, світлого пивоварного солоду та хмелю. Має чистий смак збродженого солодового напою з приємною хмелевою гіркотою.

“Медове” – 15 %. Алк 6,0% світле непастеризоване пиво
Виготовлене із чистої джерельної води, ячмінного солоду, хмелю та меду, зібраного на власній пасіці. Має приємний хмелевий смак та аромат з винним присмаком.
З давніх-давен відомо про цілющі і корисні властивості меду, В склад меду входять фруктоза, глюкоза, мальтоза, азот, мінеральні речовини, більш чим 300 складників ароматичних речовини. Ці цінні властивості з давніх часів дозволили меду одержати особливе значення.

КОД ОБЪЯВЛЕНИЯ: 582582d69c1d6872

2754 просмотров всего, 1 сегодня

Оставить комментарий

Вы должны войти в аккаунт чтобы оставлять комментврии.